piątek, 15 lipca 2011

To co nowe !

Aniołek trafi już wkrótce w ręce młodej mamy i taty i mamy nadzieję, że ucieszy także najmniejszą znaną mi istotkę - czyli Lenkę. Szczęśliwym rodzicom gratulujemy oboje z d. i przypominamy że dzieciątko jest fotograficznie przez ciocię i wujka zabezpieczone do końca życia  :-) - tylko ją przywieźcie do ojczyzny :)

A na nowy początek życzymy dobrych, wrażliwych, spokojnych, radosnych i opiekujących się aniołów nad całą waszą trójką !
Ps. Lenka zdjęcia rodziców z ich ślubu zobaczy pewno dopiero za jakiś czas, wy parę z nich możecie zobaczyć już TUTAJ :

Mała Lenka zostaje za granicą, a my tu blisko także powitaliśmy nowego członka rodziny :
Kotek jest chłopcem. I poszukujemy imienia dla tego nowego potomka rodziny, który .... nie zostanie ODDANY do ADOPCJI (MAMO - ZOSTAJE U NAS i KROPKA) .
Koty w moim domu mają swoją historię. Są związane z nami przez niebiosa od zawsze, albo od kiedy pamiętam. Cóż, nie zawsze mieliśmy z bratem możliwość wpłynięcia na imię, często coś działo się po za nami (tak, to obrona własna :)) , to w tym wypadku imię dla tego malucha musi mu doskonale pasować. Czekam także na wasze propozycje! :)
Ps, tak wygląda 4 dniowy kot, który w zastępstwie swojego imienia zwany jest KOTA (przez takie długie rozciągłe aaaa na końcu). Tak, tak, tak, w życiu nie wszystko musi być mega inteligentne!

Miłego dnia!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz