poniedziałek, 14 listopada 2011

Hassel !


To trochę większe niż paznokieć -na zdjęciu na górze, to nasz Hassel. Kiedy się urodził, miał małe szanse na przeżycie, ale pokazał wszystkim, żeby w niego nie wątpić, bo w małym ciałku kryje się OGROMNA SIŁA.
wtedy jeszcze nikt z nas nie podejrzewał, że ta siła potrafi też bardzo mocno wczepić się swoimi maleńkimi pazurkami w nogę i zawisnąć nad ziemią na pewien czas (nawet jeśli to jest krótko - to każda mini setna sekundy diabelnie się dłuży, kiedy to małe ciałko wisi wbite w wasze nogi tymi swoimi pazurkami, bo próbowało wam wskoczyć na kolana ale w ostatniej chwili się rozmyśliło i postanowiło jednak zawisnąć tych kilka milimetrów nad ziemią ! i jak zawisło, tak zdecydowało że nie wykona kolejnego ruchu tylko tak sobie zostanie, BO TAK. i tak sobie wisi i wisi, a wy powiedzmy, macie w tej chwili w waszej ręce kubek z gorącą herbatą i najpierw lokalizujecie przycyznę bólu, potem rozum wysyła bodźce do działania, odstawiacie kubek w jakieś wolne miejsce, uważając, bo przecież obok stoi laptop i wylanie kubka było by katastrofą, odstawiacie więc tę gorącą herbatę sycząc z bólu i DOPIERO po tym czasie możecie zdjąć wczepionego w was kota! ....
 rozumiem, że czujecie ten ból ? każdy pojedynczy pazurek z całej 10 ? no właśnie .... BARDZO BOLI !)


Niech was nie zmyli to małe, ciepłe ciałko .... w tych łapkach są uśpieni mordercy !

Ah. No tak, cudnego mamy kota! Przecież wiem.
Ps. wie ktoś, gdzie trafimy na szelki dla kota ? bo z poprzednich wyrósł, a koniecznie chce zwiedzać okolicę ... a z 9 piętra to się pięknie zbiega po tych schodach w dół , i daję głowę, że byłby nieco szybszy niż ja ...(a że nie mam zamiaru roztrzaskać nosa biegnąc za kotem ... tak, koniecznie potrzebujemy szelek ! )
Ps. 2. Wiem, że w zoologicznym znajdziemy szelki, ale kosztują jakieś 2 razy tyle co poprzednie trafione w A. więc .... gdyby ktoś zobaczył  - czekam na informację!, bo w sklepach w których ostatnio bywamy takich szelek nie ma, a do A. mamy dosyć daleko w najbliższym czasie, a szelki są potrzebne już !
Ps. 3. Nie, to nie mogą być te same szelki co dla małego psa, bo z nich  Hasselkowi udaje się wyjść ....

Ps.4. APEL : Gdybyście gdzieś zobaczyli jakieś małe zwierzątko, zaniedbane, samotne, smutne, głodne, brudne .... nie bójcie się go zabrać do domu. Jest warte tych kilku kłaków na waszym nowym ubraniu, tego żarełka w puszce, i tych wbitych pazurków ..... To taki prywatny apel , mało fotograficzny, ale bardzo ludzki.

A już niedługo więcej zdjęć ! I nie tylko kota !

Ps. Zdjęcia Kota - sponsoruje telefon komórkowy made by Samsung.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz